آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / تجارت اینترنتی انواع دستگاه حضور و غیاب

تجارت اینترنتی انواع دستگاه حضور و غیاب

در گذشته دستگاه حضور و غیاب کارتی که اولین مدل دستگاه حضور و غیاب نیز بود پرطرفدارترین دستگاه حضور و غیاب به شمار می آمد اما کم کمک با بروز اشکالاتی که در این دستگاه ها وجود داشت متخصصان مدل جدیدتری از این دستگاه را طراحی و روانه ی بازار کردند که این مدل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نامیده شد.
طرز کار این دستگاه ها نیز مانند همان دستگاه حضور و غیاب کارتی بود با این تفاوت که این دستگاه به جای استفاده از طریق یک کارت با اثر انگشت کار می کند.البته دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نیز از نمونه مدل های جدید تر دستگاه حضور و غیاب می باشد که بیشترین استفاده ی این مدل مربوط به مراکز امنیتی می باشد که امنیت ورود و خروج کارکنان به برخی از قسمت ها بسیار مهم و حیاتی است و مربوط به استفاده ی عام نمی شود.
بنابراین نتیجه می گیریم که پرطردارترین دستگاه حضور و غیاب امروزه مربوط به دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی می باشد که در اکثر مراکز و ادارات به کار گرفته می شود.
دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نیز در انواع مختلفی ارائه می شود هر کدام از این انواع دارای امکانات منحصر به فردی می باشد.
برای تهیه ی بهترین دستگاه حضور و غیاب می توانید از شرکت ایمن سازان اسایش کمک بگیرید.این شرکت ارائه کننده ی انواع دستگاه حضور و غایب با کیفیت بسیار بالا و قیمت های مناسبی می باشد که تمامی نیاز های شما عزیزان را برطرف می نماید.

منبع:ایمن سازان آسایش
منبع: فروشگاه سیستم امنیتی ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات سیستم حضور و غیاب

صادرات سیستم حضور و غیاب ارزان

دستگاه حضور و غیاب کارتی دارای قیمت ارزان و مناسب برای شرکت ها و مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید